Výškové mytí budov

Výškové mytí oken a fasád – Administrativních budov, průmyslových a komerčních objektů

Provádíme výškové mytí budov a fasád horolezeckou technikou, mobilními plošinami, teleskopickou 20m tyčí a žebříky.

Práce provádíme zejména u administrativních budov, průmyslových a komerčních objektů

Díky mnoha různorodým zkušenostem z umývání oken výškových budov umíme objektivně posoudit, kde a jak slanit danou budovu aby naše práce měla maximální efekt.

Čištění a mytí skleněných stěn – specializujeme se i na čištění skleněných stěn a interiérových dělících příček jakéhokoliv druhu.

Umývání oken středně velkých budov

Středně velké objekty jsou často budovy s komplikovaným přístupem a je zde nutné použít různé druhy přístupu k umývání skleněných ploch. Na mytí oken u takovýchto objektů využíváme hlavně:

Revoluční metodu hi-flow systém

Teprve před několika lety byla vynalezena převratná metoda mytí oken, jejíž podstatou je čištění oken pomocí prodloužené teleskopické rukojeti (až do 20 metrů), na konci této teleskopické tyče je kartáč z jemných umělých vláken. Stříkající voda z kartáče je demineralizovaná, protože předtím prošla přes filtrační systém. Tato demineralizovaná voda nezanechává žádné vodní stopy na oknech. Mezi největšími výhodami hi-flow systému je úspora času, protože touto technologií dokážeme okna umýt podstatně rychleji a spolehlivěji. Jednou z dalších a velmi podstatnou předností je bezpečnost, jelikož není třeba využít žebříky či horolezeckou techniku. Použití této technologie je rozmanité, je možné společně s okny mýt i rámy oken, větrací mřížky, žaluzie a také celé budovy, které mají fasádu z plechu nebo jiných umývatelných materiálů.

Mobilní vysokozdvižné plošiny

V současnosti existuje mnoho druhů různých mobilních vysokozdvižných plošin, které jsou používané dle konkrétní situace a umístění umývaných oken.

Umývání světelných reklam

Čištění a umývání světelných reklam, poutačů a značení jakéhokoliv druhu realizujeme v jakýchkoliv podmínkách. Technologie a pomůcky, které používáme, nám je umožňují vyčistit bez ohledu na to, kde se nacházejí a jak jsou špinavé.

Čištění a umývání industriálních budov jakéhokoliv druhu realizujeme v jakýchkoliv podmínkách. Technologie a pomůcky, které používáme, nám umožňují vyčistit budovy bez ohledu na to, kde se nachází a jak je špinavá.

Napište nám info@mtmserviceprague.cz
Sídlo firmy Gotthardská 25/7 Praha 6